Yeni yılda sevgiliye özel hediye seçimleri

yeni yıl hediyeleri, sevgiliye hediye, sevgililer günü hediye, sevgiliye hediye fikirleri, sevgiliye hediye erkek, sevgiliye hediye bayan,

Yeni yılda sevgiliye özel hediye seçimleri

Sevdiklerini mutlu etmek gibisi yoktur. Hediyeleşmek insanı değerli ve mutlu hissettirir. Hediyeleşme kültürünün en yoğun gerçekleştiği günlerden biri de yeni yıldır. Bu özel günde insanlar, gelecek yıl ile ilgili iyi niyet ve temennilerini yılbaşı hediyeleri ile sevdiklerine iletirler. Sevdiklerinize ne hediye edeceğinizi bilmiyorsanız önerilerimize kulak verin!

Erkeklere alınabilecek hediyeler

Erkeklere hediye almak hem çok kolay hem de çok zordur. Zor yanı, kadınlara olduğu kadar, erkekler için çok fazla hediye seçeneği yoktur. Kolay yanı ise, erkekler ne alınırsa alınsın memnun olacaklardır. Çünkü kadınlar kadar bu tarz günleri önemsemezler ve alınganlık yapmazlar. Tabii genellemeye vurduğumuzda durum bu şekildedir. Bir erkeğe hediye seçerken; onun yaşam tarzını, karakterini, beğenilerini ve hobilerini göz önünde bulundurmak gerek. Hediye seçmeden önce hediye alacağınız erkeğin hangi kategoriye girdiğine emin olun. Klasik mi, romantik mi, futbol aşığı bir fanatik mi?

Klasik tarzı olan erkekler için

Cüzdan: Erkeğe hediye seçenekleri içerisinde kadınların en fazla ilgi duyduğu ve erkeğe hediye olarak satın almak istediği armağanların başında geliyor. İster klasik bir cüzdan ister kişiye özel cüzdanları hediye olarak tercih edebilirsiniz.

Kol düğmeleri: Erkeklerin çalışma hayatında düğün, toplantı ve davetlerde kullandığı en önemli aksesuarların başında gelir. Şık giyinmeye özen gösteren erkeğin estetik kusursuzluğa ulaşmasını sağlar. Kol düğmelerini daha özel hale getirmek ve romantik bir hava katmak isterseniz, üzerine yazı ya da harf yazdırabilirsiniz.

Hediye sepetleri: Her şeyden biraz olsun isterseniz, istediğiniz ürünleri bir sepet içinde hediye edebilirsiniz. İçerisine, bir erkeğin günlük hayatında çok rahatlıkla kullanabileceği aksesuar, giyim ve bakım ürünlerine yer verebilirsiniz. Özenle hazırlanmış hediye sepetleri erkeğin ihtiyaçlarına yönelik olduğu kadar gözlerine de hitap edecektir.

Romantik erkekler için

Özel baskı: Gazete, dergi ve kitap, kişiye özel olan bu tür hediyeler maneviyatı yüksek hediyelerdir. Aşkına dair sözler, anılar, haberler hepsini bir arada toplayabileceğiniz güzellikte bir armağandır. Hayatınız boyunca unutamayacağınız nitelikteki bu hediye, sevgilinizi çok mutlu edecektir.

Albüm: Albüm ve çerçeve, biraz klasik olsa da romantik olan erkekler için çok değerli bir hediye olacaktır.

Fotoğraflı çikolata kutusu: Hem romantik hem de çikolataya düşkün erkekler için ideal olan bu hediye, hem gözlere hem mideye hitap edecek. Üzerinde bulunan fotoğraf ve yazılarla da güzel bir atmosfere sahip olacak.

Futbol fanatiği erkekler için fanatik hediyeler

Bilet ve forma: Tuttuğu takımın önemli bir maçına alacağınız hediye onu çok fazla mutlu edecektir. Özellikle üzerinde sizin aldığınız forma olursa onun için en güzel ve unutulmaz hediye olmaya adaydır.

Taraftar sertifikası: Taraftar sertifikaları, futbola gönül vermiş ve takımının her maçına gitmeye çalışan bir futbol aşığı için en güzel hediyelerden biri de üzerinde, yılın taraftarı yazan ve takımına vermiş olduğu desteği belirten yazının olduğu farklı bir hediyedir.

Kadınlara alınabilecek hediyeler

Kadınlar için alınabilecek o kadar çok hediye alternatifi vardır ki, çevrenize baktığınızda göreceğiniz hemen hemen her şey, sanki kadınlar için üretilmiş birer hediyedir. İşin asıl zor kısmı o kadar çok çeşit içerisinden bir kadına o hediyeyi beğendirmek. Hediye almadan önce sevgilinizin karakteri çok önemli, eğer sevgiliniz duygusal bir yapıya sahipse, bu tür kadınlara alınabilecek en mantıklı hediye seçeneği romantik hediyeler olacaktır. Neşeli, içi içine sığmayan farklılığı seven yapıda bir kadına hediye alacaksanız, tercihinizi kesinlikle ilginç, komik bir hediyeden yana kullanın. Ya da hepsini bir kenara bırakıp kadınların en çok sevdiği ve sürekli almaktan bıkmadığı bir ürün grubu olan aksesuarları hediye edebilirsiniz.

Takı: Şık olmak, bir kadının yaşam biçimidir. Kadınlar, günün 24 saati çekici ve güzel görünmeyi isterler. Bu yüzden kadınlara alınabilecek en güzel hediyelerden biri de, zevkine ve beğenilerine hitap edecek zarif tasarımlı mücevherlerdir. İster yüzük, kolye, küpe ister kol saati… Sevdiğiniz kadının ihtiyacı olan bir hediyeyi de tercih edebilirsiniz. Ufak sorular ile ne istediğini sorabilir ve hediyenizi seçebilirsiniz. Kadınlar, kendilerini anlayan erkeklerin karşısında mest olurlar.

Karakalem resim: Hem anlamlı hem etkileyici bir armağan… İster sadece sevgilinizin resmini çizdirin, ister yan yana olduğunuz bir fotoğrafı karakalem resim olarak hazırlatın.

Çiçek: Kadınlara hediye fikirleri veriyorsak bu seçenek piramidin en üstünde olacaktır. Hayatınızdaki kadına nedenli ya da nedensiz, özel ya da sıradan günlerde her zaman çiçek hediye edebilirsiniz. Aldığınız çiçeğin üzerinde mutlaka kendi el yazınız ile sevimli aşk notları yazmayı unutmayın.

Kişiye özel beste: Bu zamana kadar verilen bütün hediyeleri geride bırakacak bir hediye hazırlamak güzel bir fikir değil mi? Aşkınıza hazırlamış olduğunuz özel bir beste, sevdiğiniz insanı çok şaşırtacak. Aşkınızı ifade etmenin en romantik yolu bu olsa gerek.

Hediye sepeti: İçine aklınıza gelen her romantik objeyi koyabilirsiniz. Çikolatalar, pelüş oyuncaklar, aşk notları, size özel anılar… Kadınların büyük bir çoğunluğu romantizmden çok etkilenir, bu yüzden romantik sayılabilecek her şey, onları mutlu etmeye, özel hissettirmeye yeter.

Romantik sürprizler: İlişkinize heyecan katmak için birebirdir. Kadınlar; sürprizlere bayılır, iç dünyasında romantik bir sürpriz, etkileyici ve mutluluk vericidir. Örneğin; durduk yere sevgilinizi romantik bir akşam yemeğine çıkarın. Eşinize sürpriz yapıp, baş başa tatile çıkın. Sevgilinizi plansız programsız sinemaya, tiyatroya ya da bir gösteriye götürün. Sürpriz bir şekilde çeşitli aktivitelere de katılabilirsiniz.

Doğru bir hediye seçmek karşınızdaki insanı ne kadar iyi tanıdığınızı gösterdiği gibi sevdiğiniz insanı mutlu etmek için de en özel yoldur. Sevgilinizi mutlu etmek gayretiniz en önemli altın kural. Onu mutlu ve değerli hissettirmek sandığınızdan da kolay!
Yeni yılda sevgiliye özel hediye seçimleri Yeni yılda sevgiliye özel hediye seçimleri Reviewed by Burak Almacı on Ocak 28, 2017 Rating: 5

Hiç yorum yok

Image Link [https://3.bp.blogspot.com/-V6Zjyq2BaS4/WQTbyl9rwqI/AAAAAAAAGFg/rsIYbPQ5PdkAennQvdZfxmCeMBSDaEU_ACLcB/s1600/Blogger%2B-%2BPindepo%2B%2528Profil%2529.png] Author Name [Pindepo.com] Author Description [Pindepo’da; anne, aşk, dekorasyon, gezi, güzellik, hobi, moda, psikoloji, spor, yaşam ve kadın’a dair birçok kategoriyi bulabilirsiniz.] Facebook Username [pindepo] Twitter Username [pindepo] GPlus Username [pindepo] Pinterest Username [pindepo] Instagram Username [pindepo]