Orijinal evlenme teklifleri

evlilik teklifi, evlilik teklifi fikirleri, evlenme teklifi organizasyon, evlilik teklifi önerileri, evlenme teklifi,

Orijinal evlenme teklifleri

Güzel bir birliktelikten sonra sıra evlilik teklifine geldi ve evlenme teklifi fikirleri arayıp duruyorsunuz. Bu konuda orijinal fikirlere ihtiyaç duyduğunuzu duyar gibiyiz. Sizin için bir evlilik teklifleri listesi hazırladık. Aman cevabı garantileyeceğiniz bir tanesini seçmeye dikkat edin!

Aşkın ne zaman geleceği belli olmaz. Tarifi yoktur, yöntemi yoktur. Nasıl ve ne zaman olacağını kestiremezsiniz. Aşk üzerine plan yapamazsınız. Siz yapamazsınız ama aşk sizin üzerinizde harika planlar yapar siz farkında olmadan. Bir gün ansızın kapınızı çalan aşkın sizi bulutların üzerinde bir maceraya çıkarmasına hazır mısınız? O vakit takın kemerlerinizi uçuşa geçiyoruz. İşte aşık olduğunuz hayatınızın kadınına/erkeğine yapabileceğiniz birbirinden şahane evlenme teklifleri…

Şaşırtın!

Bir sanatçıya sevgilinizin portresini çizdirebilirsiniz. Ama bu portreye bir de yüzük kutusu uzatan bir el ekletmeyi deneyin. Sevgiliniz şaşkınlıkla yüzünüze bakarken yüzüğün cebinizde olduğundan emin olun.

Kanatlanın!

Sevgilinizin evi, onu cama çağırmanıza müsait yükseklikte ise uçan balonlara bağlı bir yüzük kutusunu evinin penceresine kadar iple ulaştırıp aşağıdan romantik bir teklif gerçekleştirin.

Ziyafet sofrası kurun!

Sevgilinizin en çok sevdiği yemeklerden oluşan bir akşam yemeği hazırlayın. Biraz çaba sarf edip yemekleri sizin yapmanız çok değerli olacaktır. Bu romantik yemeğin bitimine doğru birden ziliniz çalsın ve sevgiliniz kapıyı açtığında en sevdiği parçaları bir trio müzik grubuyla karşılaşsın. Bütün bu şok edici detaylar size diz çöküp yüzüğü hazır etmeniz için yeterli zaman verecektir.

Hazırlıksız yakalayın!

Tabu, milyoner gibi birbirinize kartlarla soru sorduğunuz bir kutu oyunu oynayın ve oyunun sonlarına doğru kartı elinize alın. Sanki orada yazan bir soruyu okuyormuşçasına sakin bir şekilde “Benimle evlenir misin?” diye sorun. Evlenme teklifi sözleri arasından ilgi çekici bir cümle seçip şaşkınlığını katlayabilirsiniz. O şaşkınlık halini kameraya çekmek isterseniz kamerayı da önceden hazırlayarak saklayın.

Bir taşla iki kuş vurun!

Aşk şehri olarak nam salmış şehirlerde romantik bir teklifi harika bir tatile dönüştürebilirsiniz. New York’ta Central Park, Paris’te Eyfel Kulesi, Roma’da Trevi Çeşmesi evlilik teklifi için mükemmel mekanlar. Ona sürpriz bir seyahat ve gittiğiniz yerde de romantik bir evlilik teklifi hediye edin!

Oyun oynayın!

Kalpli bir post-it alın ve her sayfasına sevgilinizi neden sevdiğinizi anlatan bir cümle yazın. Sonra post-it’leri varmasını istediğiniz yere doğru giden bir yol şeklinde yerleştirin. Son kağıdı odanın kapısına yapıştırın ve üzerinde “Tüm bu sebepler ve daha pek çoğu için…” yazılı olsun. Tabii kapının arkasında da elinde yüzükle bekleyen siz… Kapıyı açtığında gözleri çoktan mutluluktan yaşarmış olacak.

Aşkınızı yıldızlara yazın!

Karanlıkta parlayan yıldızlardan bolca alın ve salonunuzun tavanına veya uygun bir duvarına “Benimle evlenir misin?” yazın. Bir şişe şarap ve iki kişilik battaniye romantizminizi pekiştirmeye yetecektir. Şarabın mayhoşluğuyla kafasını göğsünüze yaslayıp duvara baktığında kendinden geçeceğine hiç şüphe yok.

Ayaklarını yerden kesin!

İmkanınız varsa, Kapadokya gibi gezi balonunun sıradan bir aktivite olduğu bir yerde gezi balonuna binin. Tepeden aşağıları izlerken onu sıkıca sarın ve onunla beraber olmanın aynen böyle havalarda uçmak gibi bir his olduğunu söyleyin ve teklifinizi gerçekleştirin. Bir şişe şarap ve gün batımı bu anı ölümsüzleştirecektir.
Orijinal evlenme teklifleri Orijinal evlenme teklifleri Reviewed by Burak Almacı on Nisan 23, 2017 Rating: 5
Image Link [https://3.bp.blogspot.com/-V6Zjyq2BaS4/WQTbyl9rwqI/AAAAAAAAGFg/rsIYbPQ5PdkAennQvdZfxmCeMBSDaEU_ACLcB/s1600/Blogger%2B-%2BPindepo%2B%2528Profil%2529.png] Author Name [Pindepo.com] Author Description [Pindepo’da; anne, aşk, dekorasyon, gezi, güzellik, hobi, moda, psikoloji, spor, yaşam ve kadın’a dair birçok kategoriyi bulabilirsiniz.] Facebook Username [pindepo] Twitter Username [pindepo] GPlus Username [pindepo] Pinterest Username [pindepo] Instagram Username [pindepo]