Erkeklerin yaz modası tarzları

erkek giyim, erkek yaz modası, erkek yazlık, erkek yaz kombinleri, erkek kombinleri,

Erkeklerin yaz modası tarzları

Erkekler için doğru giyim tarzını keşfetmek, bu tarzı yansıtan kombinler yapmak, çoğu zaman zihinlerini meşgul eden bir konu. Biz de bu yazımızda kendi tarzını keşfetmek isteyen erkeklere, erkek giyim tarzları için önerilerde bulunmak istedik!

Yaz erkek modası, birbirinden renkli parçalar ve kombinlerle yavaş yavaş kendini mağaza vitrinlerinde göstermeye başladı. Eğer benim tarzıma uygun şeyler yoktur diye düşünüyorsanız yazımızı okumaya devam edin. Bu yazımızda mutlaka sizin tarzınıza uyan ve sizi çok daha stil sahibi bir erkeğe dönüştürecek yaz modası tüyoları bulabilirsiniz.

Zamansız giyim

Erkekler için adeta zamansız denilen ve birçok ana uyum sağlayabilecek tarzlardan biri de smart casual… Casual kelimesinden gelen rahatlık ile biraz klasikleşmiş parçaların kullanımı bu tarzı oluşturuyor.

Klasik takım ya da parçaların içerisine giyebileceğiniz kot gömlek ile takımın ağırlığını biraz hafifletirken hem gün içindeki kullanıma daha uygun hem de daha rahat bir kombin yapmış olursunuz.

T-shirt rahatlığı

Erkekler için t-shirt, en rahat hissettikleri kıyafetlerden biri. T-shirt’ü spor bir kullanımın yanında biraz daha iş ve buluşmalar için kullanmak isterseniz, size oturan kalıplı bir model seçerken üzerine alacağınız triko vb. detaylar tişörtünüzü biraz daha şık gösterebilir.

Yazın vazgeçilmezi şortlar

Yazın erkek giyim tarzlarının ortak parçalarından birisi de şortlar. Şortları kombinlemek için nasıl bir yere gideceğinizi ve yansıtmak istediğiniz imajı iyi belirlemeniz gerekiyor. Günlük kullanımlarda smart casual bir tarzın anahtarı olarak gömleklerle keten şortları kombinlemek her zaman kurtarıcı olacaktır. Yaz aylarında ince gömleklerle şortları kombinlerseniz, keten ayakkabılar bu kombini tamamlayacaktır.

Şık bir stil için, yaşam tarzınızı doğru analiz edip, iyi yorumlamak ve bedeninizi doğru tanıyıp kendinize stilinizi yansıtan bir gardırop yaratabilirsiniz. Erkek modası her ne kadar hızlı değişiyor gibi görünse de aslında sezon zamanları gardırobunuza katacağınız birkaç parça sayesinde modayı yakından takip eden bir erkek gibi görünebilirsiniz.

Kısa pantolon

Geçtiğimiz yıldan beri erkeklerde görmeye başladığımız kısa pantolon modası bu yıl da tam gaz devam ediyor. Kısa pantolon giyerken ayakkabı seçimi çok büyük önem taşıyor. Eğer yazlık ya da tatil bölgesindeyseniz espadril gibi keten ayakkabılar, kısa pantolonlar ile oldukça şık duracaktır. Eğer şehir merkezinde ve günlük giyiminizde kısa pantolonları kombinleyecekseniz altına süet ya da yazlık deri ayakkabıları kullanırsanız iş hayatınız için de şık bir seçim olabilir.

Takım elbisenizi oluşturun

Erkekler için yaz mevsiminde diğer bir giyim önerimiz de doğru takım elbiseyi seçmek ve kombinlemektir. Yaz aylarında klasik takım elbiselerden uzak durmalı ve yaz mevsimini takım elbiselerde yansıtmalısınız. Bunun için farklı renkte pantolon ve ceketi yakasında kullanacağınız renkli mendillerle de yazı stilinizde yansıtabilirsiniz.

Blazer ceket

Erkek giyiminde son yıllarda tercih edilme noktasında büyük bir yükselişe geçen; hatta bir çılgınlık haline gelen blazer ceket modelleri hemen her türden kıyafetle kombinlenebilme bağlamında oldukça kullanışlı olmasının yanında her türden ortama da uyum sağlayabilmekte. Şıklık ve rahatlığı bir arada arzulayan bayların bu senede giyim alışkanlıkları konusundaki vazgeçilmezi olan blazer ceketler, hem gündelik hayatta hem de özel günlerde kullanılmaya son derece müsait.

Peki, genç ve orta yaş grubundan erkeğin ceket seçimi konusunda bir numaralı tercihi olan blazer ceketleri böylesine popüler yapan nokta nedir? Blazer ceketlerin böylesine yaygın olarak kullanılmasının ana sebeplerinden birisi olarak kullanan erkeğe katmış olduğu maskülen havadır. Eğer blazer ceketi doğru kıyafetlerle kombinlerseniz, çok daha erkeksi bir hava yakalayarak karşınızdakileri etkileyebilirsiniz.
Erkeklerin yaz modası tarzları Erkeklerin yaz modası tarzları Reviewed by Burak Almacı on Mayıs 07, 2017 Rating: 5
Image Link [https://3.bp.blogspot.com/-V6Zjyq2BaS4/WQTbyl9rwqI/AAAAAAAAGFg/rsIYbPQ5PdkAennQvdZfxmCeMBSDaEU_ACLcB/s1600/Blogger%2B-%2BPindepo%2B%2528Profil%2529.png] Author Name [Pindepo.com] Author Description [Pindepo’da; anne, aşk, dekorasyon, gezi, güzellik, hobi, moda, psikoloji, spor, yaşam ve kadın’a dair birçok kategoriyi bulabilirsiniz.] Facebook Username [pindepo] Twitter Username [pindepo] GPlus Username [pindepo] Pinterest Username [pindepo] Instagram Username [pindepo]