İlkbaharın tüm dinamikliğini üzerinizde yansıtın

2017 ilkbahar modası, ilkbahar modası, ilkbahar trendleri, 2017 trendleri, 2017 ilkbahar-yaz modası,

İlkbaharın tüm dinamikliğini üzerinizde yansıtın

Bu sezon karşımıza neler çıkacak, hangi desenler, hangi renkler moda? Bunları merak ediyorsanız, cevaplarınızın hepsi bu yazıda!

Moda kadınların en sık takip ettiği ve uymaya özen gösterdiği konuların başında gelir. Yeni sezona giriş yaparken, tüm markalar koleksiyonlarını moda sevdalılarına duyurdu. Özellikle renklerin hakimiyetini göreceğimiz 2017’de canlı, doğa renklerini barındıran, parlak, sarı gibi yansımaları giysilerde sıklıkla şahit olacağımız bir sezon olacak.

Mavi-Beyaz çizgililer

Birkaç sezondur hayatımızda olan, yaz aylarında oldukça sık gördüğümüz mavi-beyaz çizgiler bu sezon en hit dönemine giriyor. Özellikle detaylarla karşımıza çıkan bu trend, modern denizci teması ile yerini sağlamlaştırıyor.

Bol kesimli pantolonlar

Geniş ve bol pantolonlar bu sezon çok moda! Her zaman yeri olan bu bol kesimli pantolonları, sezon modasına uygun olarak yorumlamak için iki başlık var. Birincisi minimalist stili vurgulamak, ikincisi asimetrik kesim parçalarla kombinleyebilmek.

Renk cümbüşü

Geçtiğimiz sezonlarda da öne çıkan OpArt görünümünün devamı niteliğindeki renk blokları, bu sezon daha sakin kullanılacak. Zıt renkleri kullanabileceğiniz gibi renk yelpazesinde birbirinin devamını birleştiren parçaları da kıyafetinizde seçebilirsiniz. Özellikle sezonun en trend rengi parlak sarıyı kullanarak, modaya ayak uydurabilirsiniz. Pastel renklerden oluşan kıyafetler ise daha sofistike bir görünümden hoşlananlar için birebir parçalardan.

Düğme detayları

Düğmelerle süslenmiş parçalar bu sezonun moda olan parçalarından, ister alın ister kendiniz düğmelerle süsleyerek bu modaya ayak uydurun. Böylece el emeği ile yapılabilecek bu detay ilkbaharda kendi etkisini herkese gösterecek.

İşlemeli parçalar

Sade kıyafetleriniz üzerine alacağınız işlemeli bir ceket, günlük parçalarınızı tarz sahibi bir görünüme kavuşturacak. Üstelik kıyafetinizi hareketlendirmek için ekstra bir aksesuara vakit harcamanıza gerek kalmadan bu ceketler sizin yardımınıza koşacak.

Retro dokunuşlar

Bu dönem, daha güncel kıyafetler, aksesuarlar ve farklı kombin seçenekleriyle modernize ediliyor. Bu görünümü günlük hayata uygularken blazer ceket ve sloganlı ceket tişört de kullanabilirsiniz. Elbiselerde ise bebe yaka ve fiyonklu detaylar, retro görünümü vurgulayacak. Daha kadınsı görünüme sahip olmak isteyenler içinse bel hattını vurgulayan kalem eteklerle truvakar kollu trikolar, farklı desenlerle bir araya geliyor.

Mini çantalar

İçerisine çok fazla şey sığdıramayacak olsanız da bu çantalar minimalist bir yaşam biçimi için ideal. Zincir ve kayışlı askıları olan, çiçek baskıları içeren, rengarenk bu çantalar 2017 yazının en şirin parçaları arasında. Tüylü, şekilli gibi çeşit çeşit çanta aksesuarları ile destekleyerek çantanıza kendi zevkinizi de katabilirsiniz.

Serin havaları ısıtan, bahar günlerini hareketlendirmeye hazır olan soluk pembe, sakin ve dingin pastel mavi ve yaza geçişte canlı mavi tonları ve sarılar, bahar aylarına renklerle güç katıyor!
İlkbaharın tüm dinamikliğini üzerinizde yansıtın İlkbaharın tüm dinamikliğini üzerinizde yansıtın Reviewed by Burak Almacı on Mayıs 15, 2017 Rating: 5

Hiç yorum yok

Image Link [https://3.bp.blogspot.com/-V6Zjyq2BaS4/WQTbyl9rwqI/AAAAAAAAGFg/rsIYbPQ5PdkAennQvdZfxmCeMBSDaEU_ACLcB/s1600/Blogger%2B-%2BPindepo%2B%2528Profil%2529.png] Author Name [Pindepo.com] Author Description [Pindepo’da; anne, aşk, dekorasyon, gezi, güzellik, hobi, moda, psikoloji, spor, yaşam ve kadın’a dair birçok kategoriyi bulabilirsiniz.] Facebook Username [pindepo] Twitter Username [pindepo] GPlus Username [pindepo] Pinterest Username [pindepo] Instagram Username [pindepo]