Aşkların mevsimi yaz ayları

sevgiliniz ile aktivite, sevgiliyle neler yapılır, sevgiliyle yapılabilecekler, sevgiliniz ile yapabileceğiniz şeyler, sevgiliyle yapılacak şeyler,

Aşkların mevsimi yaz ayları

Sevdiğiniz ile birlikte farklı aktiviteler yapmayı istiyorsanız, doğru yerdesiniz! Sizler için birbirinden güzel, birbirinden eğlenceli aktiviteleri araştırdık. Aşağıdaki eğlenceli ve farklı etkinliklerle yazın tadını çıkarmanız dileğiyle…

Günümüzde birçok çift gerek monotonlaşan ilişkisini düzeltmek için gerekse yeni heyecanlar aramak için çeşitli yollar denemek ister. Tek düze bir halde devam eden bir ilişki hem erkek hem kadın için tehlikeli bir durum olur. Rutinleşen ilişkilerde tarafların yapacağı en önemli şey farklılıklar yaparak ilişkilerini kurtarmak olur. Sevgilinizle mutlaka normalde yaptıklarınızın dışına çıkarak farklı aktiviteler yapmayı deneyin. Sevgilinizle yapacağınız her farklı aktivite mutlaka ilişkinize ilaç gibi gelir. Eski heyecanın tekrar kazanılması için iki taraf da gereken özeni göstermeli ve hayatınızda biraz yaratıcılık katmalısınız.

Doğa yürüyüşü yapın

Büyük şehirlerde yaşayan insanların en büyük problemi; doğadan uzak kalmaktır. Gri binaların arasında kalan insanlar, doğada kalan insanlara göre daha problemli bir hayat geçirirler. Sevgilinizi yanınıza alarak doğa yürüyüşüne çıkmayı deneyin. Toprağın üzerinizdeki enerjiyi çekmesi sizi de rahatlatır.

Yıldızları seyredin

Havanın bulutlu olmadığı akşamlarda yapabileceğiniz bu aktivite biraz klişe olsa da popülerliğini hala koruyor. Sizde yanınıza içecek bir şeyler alarak yıldızların altında saatlerce keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Şehrin en güzel noktalarından birine kurulabilir, pırıltılı göğün altında romantik dakikalar yaşayabilirsiniz. Birbirinize hayallerinizden bahsedebilir, partnerinizle hiç ayrılmamayı dilemek için heyecanla bir yıldızın kaymasını bekleyebilirsiniz.

Birlikte yemek yapın

Partnerinizle yemek yapmak, beraber vakit geçirmenin en güzel yollarından biridir. İnternetten bulduğunuz tarifleri deneyerek, değişik lezzetleri ilk kez beraber tadabilirsiniz. Birlikte yemek yaparken sevgilinizle keyifli bir sohbet geçirebilirsiniz. Yemek masasında mumlarınız da olursa oldukça romantik bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.

Pikniğe gidin

Pikniğe gitmek; vakit geçirmenin hem güzel hem de eğlenceli yolu. Aileden gelen piknik kültürü, kendinizi sıcak bir ortamda hissetmenizi sağlar. Sevgilinizle yapacağınız piknik sizi şehir yaşamından, sorunlardan uzaklaştırabilir ve birbirinize daha anlayışlı olmanızı sağlar.

Sevgili ile yapılacak aktiviteleri araştırmanın, yeni aktiviteler bulmak istemenin tek bir sebebi; monotonluktan kurtulmak. Kısıtlı aktivitelerin içinde bir yenisini bulmakta zorlandığınızda, en güzeli aynı aktivitelere farklılık ve renk katmak olur.

Lunaparka gidin

Siz çift olarak adrenalinden ne kadar hoşlanıyorsunuz? Aslında bu sorunun cevabı ne olursa olsun lunaparka gitmelisiniz. Çocukluk günlerinize dönerek, seyyar satıcılardan sıcak çekirdek almalı, sevgilinize oyuncak alabilmek için halka ya da dart oynamalısınız. Bu şekilde hem az para harcamış hem de çocuklar gibi eğlenmiş olursunuz.

Kamp yapın

Çift olarak doğayla iç içe olmayı ne kadar seviyorsunuz bilemeyiz ama daha önce hiç yapmamış olsanız bile bu mükemmel deneyimi en azından bir kez yaşamalısınız. Ayrıca ortak arkadaşlarınıza sizinle birlikte gelmelerini teklif edebilirsiniz. Bulunduğunuz bölgedeki kamp alanları arasından istediğiniz yeri seçebilir, partnerinizle hiç unutamayacağınız anlar yaşayabilirsiniz.

Su savaşı yapın

İster yıllardır evli olun isterseniz de çiçeği burnunda bir çift! Hem ucuz hem eğlenceli bir şekilde zaman geçirmenin yollarını arıyorsanız, birer su tabancası edinin. Ve yemyeşil şehir parklarından birine giderek su savaşı yapın. Bunu bir kez denedikten sonra tabancanızı belki de yanınızdan hiç ayırmayacaksınız.

Güneşin doğuşunu ya da batışını birlikte izleyin

Kuşluk vaktinde kalkın ve güneşin doğuşunu izleyebileceğiniz güzel bir yere gidin. Yanınıza kahvaltılık bir şeyler ve altına gireceğiniz bir battaniye almayı unutmayın. Eğer uykunuzdan feragat edebilirseniz bunu sık sık tekrarlayabilirsiniz.

Birlikte kursa yazılın

Sevgilinizle beraber bir kursa gitmek ilişkinizin rutinlikten kurtulması adına güzel bir fikir olacak. Ortak bir ilgi alanınız varsa bu daha muhteşem bir hale döner. Müzik kursu, dağcılık kursu gibi kurs çeşitlerinden birisini tercih ederek beraber daha farklı vakit geçirebilirsiniz.

Birlikte resim yapın

Sevgilinizle resim yaparak hayatınıza farklı bir anı katabilirsiniz. İki adet fırça, boyalar ve iki adet büyük resim kağıdıyla çocuklar gibi eğlenebilirsiniz. Resim yeteneğinizin olup olmamasının hiçbir önemi yok.

At binin

Aynı şeyleri yapmaktan sıkıldıysanız yapacağınız yeni bir aktivite; at binmek olabilir. Yaşadığınız yerde bu imkan sağlanmıyorsa internetten araştırma yaparak uygun fiyatlarda bu deneyimi yaşayabileceğiniz bir yer bulabilirsiniz. Güzel bir kahvaltıdan sonra at ile gezerek güzel anlar yaşayabilirsiniz.

Birbirinize soru sorun

Yıllardır süren bir birlikteliğiniz olsa da hala onun hakkında bilmediğiniz şeyler olabilir. Bu nedenle bir gününüzü istediğiniz bir mekanda oturarak, birbirinize cevaplanması gereken sorular üreterek geçirin. Bunu sırayla yapın ve birbirinize doğru cevaplar verin. Tabii, cevaplardan sonra birbirinize trip atmamak üzere önceden söz vermeli ve sözünüzü tutmanız gerekiyor.

Beraber bisiklet sürün

Sevgiliyle yapılacak aktiviteler arasında bisiklet sürmek belki de en eğlenceli olanı. Eğer bisikletiniz yoksa gittiğiniz bir yerden bisiklet kiralayabilir ya da arkadaşınızdan bisikletini ödünç alabilirsiniz. Sevdiğinizle bisiklet sürerken hem eğlenceli hem güzel anlar yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.
Aşkların mevsimi yaz ayları Aşkların mevsimi yaz ayları Reviewed by Burak Almacı on Ağustos 24, 2017 Rating: 5

Hiç yorum yok

Image Link [https://3.bp.blogspot.com/-V6Zjyq2BaS4/WQTbyl9rwqI/AAAAAAAAGFg/rsIYbPQ5PdkAennQvdZfxmCeMBSDaEU_ACLcB/s1600/Blogger%2B-%2BPindepo%2B%2528Profil%2529.png] Author Name [Pindepo.com] Author Description [Pindepo’da; anne, aşk, dekorasyon, gezi, güzellik, hobi, moda, psikoloji, spor, yaşam ve kadın’a dair birçok kategoriyi bulabilirsiniz.] Facebook Username [pindepo] Twitter Username [pindepo] GPlus Username [pindepo] Pinterest Username [pindepo] Instagram Username [pindepo]