Sezonun en trend çanta modası

çanta modelleri, 2017 çanta modelleri, çanta askısı, çanta aksesuarları, çanta modelleri bayan,

Sezonun en trend çanta modası

Bu sezon farklı aksesuarlar, çeşit çeşit çantalar yaz aylarına damgasını vuracak. 2017 çanta modelleri içindeki bu kadar seçenek arasından iyi bir çanta seçmek çok zor gibi gözükse de, yazımıza göz atarak size göre olan çantayı bulmanız çok zor olmayacak!

Her sezon değişen moda ile birlikte tasarımcılar her yıl farklı detaylar, farklı büyüklükler, farklı renkler ile çanta modellerini modaya kazandırıyor. Defileleri her kadının dolabında mutlaka olması gereken çanta modellerini sunar ve iyi bir çanta yatırımı yapmanızı sağlar. Alınan çantanın ne kadar sıklıkla kullanılabileceği, kişinin stili ile uyumu gibi önemli konular bulunur. Bu nedenle değişen çanta modasını takip etmek gerekir.

Minik çantalar

Küçük çantalar son dönemin popüler parçaları arasında ama bu sezon, küçük çantalar yerini daha minik çantalara bırakıyor. Bazı modelleri o kadar küçük ki cep telefonu koymak bile mümkün değil. Yanında fazla eşya taşımak istemeyenler ve günlük kullanımları için de bu çantaları kolaylıkla tercih edebilirler. Özellikle gece dışarı çıkarken bu tip çantalar mükemmel bir seçenek olabilir.

Büyük spor çantalar

Çanta tasarımcıları, ihtiyaçlara uygun çanta tasarımları yapmaya devam ediyorlar. Büyük spor çanta modası, yanında pek çok şeyi taşımak zorunda olanları düşünerek spor çantalarından daha büyük boydaki modelleri ile karşımıza çıkıyor.

Metalik renk çantalar

Ayakkabılar, ojeler, kıyafetler derken metalik etkisi çantalarda da boy göstermeye başladı. Sadece gece çantası olarak değil günlük kullanım içinde tasarlanmış metalik renklerdeki çantalar bu sezon akılları başlardan alacak cinsten. Ayrıca metalik denildiği zaman akılınıza sadece gümüş, altın, bronz gelmesin! Hemen her rengin metalik olanını özgürce kullanabilirsiniz.

Torba çantalar

Bu çanta modelleri; torba gibi tasarlanan, ağzı büzgülü, yumuşak derisi sayesinde katlayarak da kullanılabilecek çantalar olarak yerlerini alıyor. Pek çok ünlü markanın koleksiyonlarının sergilendiği podyumlarda bu çantaların kullanıldığı sık sık görüyoruz. Bu nedenle mutlaka siz de denemelisiniz.

Uzun püsküllü çantalar

Uzun püsküllü çantalar 2017 çanta modası içerisinde önemli bir yere sahip. Bu püskül detayları kimi zaman metalik unsurlarla bir araya getirilmiş ve daha rock bir stil yaratılmış kimi zaman ise daha ince püsküller ile 20’li yılların stiline atıfta bulunulmuş. Süet, deri gibi farklı kumaşlarla yaratılan püsküllere bu sezon rastlamanız mümkün.

Yuvarlak saplı çantalar

Çanta modelleri içerisinde farklılık yaratmaya çalışan tasarımcılar çanta sap ve askılarına da el attılar. Sezonun çanta modasında özellikle yuvarlak saplı çantalar dikkat çekiyor. Eğer çantalarınızın içerisinde saplarını değiştirebilme seçeneğiniz bulunuyorsa, hobi mağazalarında bulabileceğiniz yuvarlak sapları çantanıza taktırarak bu eğilimi uygulayabilirsiniz.

Bel çantası

Eskilerin bel çantaları günümüze daha modern edilmiş haliyle geliyor. Bir süre öncesine kadar demode bulduğumuz bel çantaları, bloggerların ve markaların ön plana çıkarmalarıyla birlikte tekrar gündeme geliyor.

Pembe çantalar

Pembe, 2017 yaz sezonunun en favori renkleri arasında yer alıyor. Elbise, etek ve bluzlarda oldukça fazla karşımıza çıkan pembe tonları çantalarda da kullanılmaya başlandı bile. Pembenin her tonu çok tercih edilse de, uçuk pembe çantaları kombinlemek daha kolay olacağı için bu tonu tercih edebilirsiniz.
Sezonun en trend çanta modası Sezonun en trend çanta modası Reviewed by Burak Almacı on Eylül 10, 2017 Rating: 5

Hiç yorum yok

Image Link [https://3.bp.blogspot.com/-V6Zjyq2BaS4/WQTbyl9rwqI/AAAAAAAAGFg/rsIYbPQ5PdkAennQvdZfxmCeMBSDaEU_ACLcB/s1600/Blogger%2B-%2BPindepo%2B%2528Profil%2529.png] Author Name [Pindepo.com] Author Description [Pindepo’da; anne, aşk, dekorasyon, gezi, güzellik, hobi, moda, psikoloji, spor, yaşam ve kadın’a dair birçok kategoriyi bulabilirsiniz.] Facebook Username [pindepo] Twitter Username [pindepo] GPlus Username [pindepo] Pinterest Username [pindepo] Instagram Username [pindepo]