Sonbahar - Kış modası

2018 modası, sonbahar-kış modası, sonbahar modası, 2018 sonbahar moda, 2018 kış moda,

Sonbahar - Kış modası

Sezonun parçalarını yakından takip etmeye ne dersiniz? Siz de bu sonbahar en güzel renkleri ve parçaları gardırobunuza ekleyebilirsiniz!

Vitrinlerde kendini gösteren son moda parçalar hem vücut tipinize uygun hem günün stresini atabileceğiniz renkler ile karşınıza çıkıyor. Özellikle kadınlar için bir renk cümbüşü olan moda parçalar her an sizi mutlu edecek. Bu sezon kat kat giyinmek size avantaj sağlayacak. Giyim şeklinizi oluşturmak için son moda parçaları takip etmek ve aksesuarları tarzınıza katmak sizi sezonun en şık kadını yapacak.

Çalışan kadınlar için tasarımlar

Günümüzde kadınların iş hayatına katılma oranı çok yüksek. Bu durumdan dolayı modacılar çalışan kadınlar için en güzel ve en rahat elbiseleri derlemiş. Geçen yıllara göre bu durum çok fazla düşünülüp daha çok dikkate alınıyor.

Saçaklı parçalar

Giyim parçalarının birçoğunda bu sezon saçaklar mevcut. Saçaklar kıyafetlere hareketlilik ve canlılık katıyor. Özellikle saçaklı etekleri ve ceketleri gardırobunuza ekleyin ve yeni sezona hazır hale gelin.

Sonbahar çiçekleri

İlkbaharda gördüğümüz çiçekler, sonbahardaki moda ürünlerini de bu sezon süslüyor. Renk renk çiçek tasarımlarını taşımaktan korkmayın. Çünkü yeni sezonda sıklıkla bu tasarımlarla karşılaşacağız.

Metalik gümüş

Bu sezon metalik parçalar çok moda. Parlaklığın moda olması ile gardıroplarımız parlamaya başlayacak. Özellikle metalik gümüş renkler elbiselerde çok ön planda yer alıyor.

Galaktik Prenses tarzı elbiseler

Desenler, taşlar, hafif parlaklıklar prenses görünümlü elbiseler bu sezon ortaya çıkıyor. Kesim olarak da son derece vücuda uygun diz üstü galaktik prenses elbiseler bu sezon favoriniz olacak.

Puantiyeli elbiseler

Puantiyeli çift renkli elbiseler bu sezon yine ön planda. Kesimi geniş, uçuşan, tek omuzlu görünümler yaygınlaşacak.

Kırmızı Gül rengi

Kırmızı gül rengi pantolonlar, montlar, eldivenler hepsi bu sene çok popüler. Kırmızı gülün renginden ilham alarak bu parçalara nakşedilmiş tonlar çok etkileyici gözüküyor. Kırmızı renkle monokromatik görünüm elde edebilirsiniz.

Triko tarzları

Soğuk günler için triko kazak tarzları çok önemli. Salaş, düzensiz, geniş kollu trikolar yerlerini almaya başlıyor. Soğuk havalarda sizleri hem şık gösterecek hem de sıcak tutacak.

Dokulu çoraplar

Elbiselerimiz altında çoğu zaman atladığımız ya da pek ilgi göstermediğimiz çoraplar bu sezon gardıroplarımızda yerini almaya başlayacak. Desenli daha kalın dokulu tarzdaki çoraplar favoriniz olacak.

Denim parçalar

Denim parçasız bir sezon hayal edilemez. Kot özellikli bu parçalar her açıdan zenginlik sağlıyor. Denim parçalar olmadan sezonu tamamlamak zor. Bunu bilen modacılar da bununla ilgili öğelere bu sezon oldukça fazla yer veriyor.

Omzu açık elbiseler

Bir omzu açık elbiseler bu sezon baştan çıkarıcı. Tek omzu açık bu elbiseler kadınların vücuduna çok yakışıyor. Gayet yerinde bir tercih olabilir. Gardırobunuza bu modelli elbiseleri kesinlikle eklemelisiniz.

Saf Altın rengi elbiseler

Mevsim artık soğuk, bu günler güzel önerilerle ısıtmak tasarımcıların hedefi olmuş durumda. Altın rengi elbiseler göz kamaştırıcı, ayrıca gittiğiniz her ortamda ilgiyi bu elbiselerle üzerinize toplayacaksınız.

Renkli kürk ve peluşlar

Bu sezon kürkler karşımıza renkli tasarımlarla geliyor. Moda haftası sokak stillerinde sıklıkla gördüğümüz kürkleri siz de hem gece hem gündüz kullanım için tercih edebilirsiniz. Tabii ki kürkün gerçek hayvandan olanı değil de, yapay olanını kullanmalısınız.

Deri pantolonlar

Birkaç renkten oluşan deri pantolonlar sonbahar ve kış günlerine hareket getiriyor. Yeni sezona girerken bu özellikli deri pantolonları gardıroplarınıza mutlaka yerleştirin. Güzel kombinlerle deri pantolonları kullanabilirsiniz.

Kadınlara özel takım elbiseler

Açık renklere parlak görünüm eklenerek resmi davetler için tasarlanmış takım elbiseler bu sezon çok moda. 2018 yılında bu şekilde takım elbiseleri sıklıkla göreceğiz.

Kovboy rüzgarı

2017/2018 Sonbahar-Kış modasından biri de vahşi batı modası. Geniş paça püsküllü pantolonlar, volanlar, püsküller, süet parçalar bu temanın öğelerini oluşturuyor.

Bellere vurgu

Kemer trendi bu sezon oversized parçalarını tahtını sallayacağa benziyor. Özellikle kazakların üzerine takılan kemerler gerçekten şık bir görüntü veriyor. Aynı zamanda mont ve ceketlerinizle de kemer kullanabilirsiniz.

Ekose aşkı

Genellikle gömlek tasarımlarında kullanılan bu kumaş türü, günlük giyim tarzıyla hayatımıza giriyor. Tasarımcılar, günlük ve rahat olan bu kumaş türünü, daha klasik parçalarla bir araya getirerek yeni stilin parçalarını oluşturuyorlar.

Otantik desenler

Patchwork, el işinin doğası gereği doğrudan otantik bir havaya sahip. Bir araya getirilen parçalar da canlı renklerde ve geleneksel desenlere sahipse otantik stilinizi oluşturmak için tek ihtiyacınız olan zarif aksesuarlar. Özellikle maxi elbiseler kullanılan bu tarza feminen dokunuşu ise bel hattınızı vurgulayacak bir kemerle yapabilirsiniz.
Sonbahar - Kış modası Sonbahar - Kış modası Reviewed by Burak Almacı on Aralık 08, 2017 Rating: 5

Hiç yorum yok

Image Link [https://3.bp.blogspot.com/-V6Zjyq2BaS4/WQTbyl9rwqI/AAAAAAAAGFg/rsIYbPQ5PdkAennQvdZfxmCeMBSDaEU_ACLcB/s1600/Blogger%2B-%2BPindepo%2B%2528Profil%2529.png] Author Name [Pindepo.com] Author Description [Pindepo’da; anne, aşk, dekorasyon, gezi, güzellik, hobi, moda, psikoloji, spor, yaşam ve kadın’a dair birçok kategoriyi bulabilirsiniz.] Facebook Username [pindepo] Twitter Username [pindepo] GPlus Username [pindepo] Pinterest Username [pindepo] Instagram Username [pindepo]